Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

مطالب

طراحی داخلی و نما

امروزه در صنعت ساختمان طراحی نما و دکوراسیون داخلی امری بسیار مهم به شمار می رود زیرا در زمان ورود به یک ساختمان اولین چیزی که چشم آدمی را به خود جلب می‌کند نمای ساختمان است؛نمای ساختمانتاثیر بسزایی در تلقی و برداشت اشخاص از کیفیت و نوع ساخت پروژه شما دارد و در همین راستا یک طراحی و اجرای جذاب و با کیفیت در ظاهر ساختمان شما می تواند اثری شاخص و به یاد ماندنی را در ذهن بیننده تداعی کند..

طراحی نمای ساختمان با توجه به رقابت بازار مسکن و همچنین بالا رفتن توقع و سلیقه کارفرمایان امری ضروری است. در‌ حقیقت نمای ساختمان یکی از مهم‌ترین عناصر در طراحی و زیباسازی ساختمان می‌باشد. لازم به ذکر است که طراحی نمای یک ساختمان گاهی معلول عواملی چون طراحی سازه ساختمان، طراحی تاسیسات و برق و یا معماری می شود. به همین دلیل انجام خدمات مهندسی و عمرانی دقیق و نظارت بر اجرای آن ها می تواند نقش عمده ای در زیبایی نمای ساختمان داشته باشد.  مهندسین مشاور ایستاساز با آگاهی به ضرورت این نکته و با بهره‌گیری از دانش روز معماری و آمیختن آن با خلاقیت و تجربه کافی اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی نمای ساختمان کرده است. در همین راستا شرکت ایستاساز علاقه‌مندی خود را جهت همکاری در زمینه نما و دکوراسیون داخلی در زمینه های زیر اعلام می‌دارد.همچنین این مهندسین مشاور در زمینه صدور پروانه و جواز همکاری های لازم را به عمل می آورد.

 

1- نمای مسکونی                                                          1- طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی

2- نمای تجاری- اداری                                                2- طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری- تجاری

3- نمای ویلا                                                                3- طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ویلا

 

مهندسین مشاور، ایستاساز،طراحی سازه،ساختمان،محاسبات ساختمان،اجزای ساختمان،جواز ساختمان،پروانه،پروانه اشتغال،حقیقی،پروانه اشتغال حقوقی،مکانیک خاک،آزمایشگاه خاک،اس پی تی ،SPT ،گمانه،بورهول،Borehole،معماری،نقشه فاز 2،اتوکد،رویت،نقشه کشی،طراحی اولیه،مقاوم سازی،بهینه سازی طراحی،نظارت،تورکمتر،طراحی تاسیسات الکتریکی،تاسیسات مکانیکی،برق،تابلو برق،طراحی داخلی،نما،دکوراسیون داخلی،مهندسین ساختمان،عمران،سیویل،Civil،Engineering،طراحی صنعتی،کارخانه،سیمان،بتن،میلگرد،خاموت

اجرای ساختمان(پیمانکاری)

یکی از شاخص‌های مهم در روند رشد جوامع افزایش کیفیت و کمیت ساخت و ساز مسکن، باتوجه به تقاضای خانوارهای یک جامعه است. تقریبا تمامی دست‌اندرکاران ساخت و ساز به خوبی می‌دانند که دانش طراحی ساختمان و محاسبه سازه‌ها، طراحی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی و معماری در دنیا نهادینه شده و ما نیز از ترجمه و به‌هنگام‌سازی مکانی و زمانی منطبق باشرایط کشورمان از اکثرآیین نامه‌های مطرح جهان بهره‌مند می‌شویم، لذا دربحث طراحی ساختمان و محاسبه سازه زیاد اختلاف نظر وجود ندارد و تقریبا به اجماع کلی رسیده‌ایم. همچنین در سایر بخش های خدمات مهندسی و عمرانی مانند نظارت بر ساخت و ساز ساختمان باتوجه به خدمات و تمهیداتی که در راستای آموزش و ارتقای دانش فنی مهندسین توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان انجام پذیرفته است به سطح قابل قبولی دست یافتهایم. امّا زنجیره طراحی و محاسبه و نظارت بر اجرا، یک حلقه مفقوده حیاتی دارد که در قانون به صورت مدون در مبحث دوم مقررات ملی ساختمان بیان شده ولی تاکنون جامه عملیاتی را به تن نکرده است و اگر این زنجیره تکمیل نگردد، آثار زیان‌باری به‌همراه خواهد داشت و تمام آیین نامه‌ها و زحمات لحاظ نمودن آنها در بحث طراحی و محاسبه ساختمان به هدر می‌رود و آن‌هم اجرای کار توسط اشخاص متخصص و دارای صلاحیت است که باید نام این اشخاص حقیقی یا حقوقی در جواز و یا پروانه ساختمانی صادر شده بیاید. مجریان ذیصلاح قسمت مهّمی از ارتباط این زنجیره هستند که می‌توانند با ایفای نقش خود در امور ساخت وساز، باعث شوند عملیات اجرایی منطبق بر نقشه‌های اجرایی و مقررات ملی و آیین نامه‌ها انجام گیرد، مجریانی که هم تحصیلات دانشگاهی دارند و هم توسط نهادهای مسئول(سازمان نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی)، تعیین و تایید صلاحیت شده اند. مهندسین مشاور ایستاساز همواره سعی نموده تا با استفاده از مجریان ذیصلاح در ساخت و سازهای خود و نظارت دقیق، پروژه های خود را با بیشترین کیفیت ممکن و در زمان مقرر به اتمام برساند و تا کنون به این هدف خود نیز رسیده است.

 

مهندسین مشاور، ایستاساز، طراحی سازه، ساختمان،محاسبات ساختمان، اجزای ساختمان، جواز ساختمان، پروانه، پروانه اشتغال، حقیقی، پروانه اشتغال حقوقی، مکانیک خاک، آزمایشگاه خاک، اس پی تی ،SPT ،گمانه، بورهول ،Borehole،معماری، نقشه فاز 2، اتوکد، رویت، نقشه کشی، طراحی اولیه، مقاوم سازی، بهینه سازی طراحی، نظارت، تورکمتر، طراحی تاسیسات الکتریکی، تاسیسات مکانیکی، برق، تابلو برق، طراحی داخلی، نما، دکوراسیون داخلی، مهندسین ساختمان، عمران، سیویل ،Civil،Engineering ،طراحی صنعتی، کارخانه، سیمان، بتن، میلگرد، خاموت

khak1

آزمایش ژئوتکنیک و خاک:

اساساً طراحی و اجرای فونداسیون در ساختمان‌ از مهم‌ترین و درعین‌حال حساس‌ترین قسمت‌های ساختمان است. طراحی و محاسبه یک پی مناسب، مستلزم شناخت رفتار واقعی زمین زیر آن و تغییرات احتمالی این رفتار در اثر مرور زمان و یا پیدایش شرایط جدید است.

خاک‌ها ، دارای رفتار پیچیده و متفاوتی در شرایط مختلف هستند. نحوه تشکیل خاک در مناطق مختلف زمین و همچنین عواملی مانند میزان رطوبت،دانه‌بندی، میزان نفوذپذیری و ...... بر مقامت آن تأثیر داشته و اهمیت انجام آزمایشات خاک را در هر نقطه‌ای از زمین، بیش‌ از پیش آشکار می‌نماید. ممکن است مقاومت بستر خاک در نقطه‌ای با نقطه هم‌جوار آن کاملاً متفاوت باشد لذا آزمایشات مکانیک خاک و تعیینرفتار آن باید برای احداث هر بنایی با دقت خاصی صورت پذیرد.

خدمات قابل ارائه در بخش ژئوتکنیک:

شرکت مهندسین مشاور ایستاساز علاوه بر طراحی و محاسبات سازه، معماری، برق و مکانیک، خدمات عمرانی و مهندسی را نیز به خوبی و با کیفیت بالا در زمینه های دیگر از جمله صدور جواز و پروانه و آزمایشات مکانیک خاک، بتن و جوش ارائه می نماید.

1- انجام مطالعات ژئوتکنیک و تهیه و ارائه گزارشات ژئوتکینیک خاک

2-    آزمایش کفایت سیستم فونداسیون‌های موجود سازه‌ها

3-    انجام تستهای مربوط به آزمایشگاه مکانیک خاک شامل آزمايش تعيين درصد رطوبت خاك، آزمایش ارزش ماسه‌ای، آزمايش حدود آتربرگ( تعیین حد رواني و حد خميري- دستگاه کاساگرانده )، آزمايشتراكم، آزمايش تعيين مقاومت برشي خاك (C.B.R )، آزمايش نشست (تحكيم )،آزمایش دانسیته خاک

4-    طراحی بهسازی و تثبیت سایت‌ها جهت ساخت و سازهای مهم

5-    بررسی خرابی‌های و مشکلات ژئوتکنیکی و ارائه راهکارهای مقابله و ترمیم

6-     طراحی انواع سازه نگهبان مناسب برای پروژه از نظر ایمنی، اقتصادی و فضای موجود

7-    مطالعات پایداری شیب‌ها و زمین‌های مستعد لغزش

 

مهندسین مشاور، ایستاساز، طراحی سازه، ساختمان،محاسبات ساختمان، اجزای ساختمان، جواز ساختمان، پروانه، پروانه اشتغال، حقیقی، پروانه اشتغال حقوقی، مکانیک خاک، آزمایشگاه خاک، اس پی تی ،SPT ،گمانه، بورهول ،Borehole،معماری، نقشه فاز 2، اتوکد، رویت، نقشه کشی، طراحی اولیه، مقاوم سازی، بهینه سازی طراحی، نظارت، تورکمتر، طراحی تاسیسات الکتریکی، تاسیسات مکانیکی، برق، تابلو برق، طراحی داخلی، نما، دکوراسیون داخلی، مهندسین ساختمان، عمران، سیویل ،Civil،Engineering ،طراحی صنعتی، کارخانه، سیمان، بتن، میلگرد، خاموت

شماره تماس02166069705
ایمیل شرکتinfo@eastasaz.com
آدرسخیابان آزادی، نبش آذربایجان، جنب بانک سامان پلاک 1048