Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

معماری، فن، علم و هنر طراحی و بنای ساختمانهاست.طراح معمار با به کارگیری خلاقانه فضا، فرم، مصالح و فن‌آوری دستیابی به اهداف عملکردی، زیبایی‌شناختی و گاه هنری را در ساخت محیط مصنوع (از ساختمان‌های کوچک گرفته تا سازه‌های عظیم و فضاهای شهری) پیگیری می‌کند. این وضعیت، معماری را تا حدودی از سایر دیسیپلین‌های مهندسی متمایز کرده است .آثار معماری دارای وجوه انسانی و اجتماعی هستند و ممکن است به عنوان نمادهای فرهنگی یک شهر، یک منطقه یا یک کشور شناخته ‌شوند. این موضوع اهمیت محوری رشته‌ معماری را در حوزه‌های سه‌گانه برنامه‌ریزی، طراحی و ساخت در جریان تعامل با سایر رشته‌های مهندسی روشن می‌سازد.  

 

 واحد تخصصی معماری یکی از شاخه‌های تخصصی در شرکت مهندسین مشاور ایستا ساز است که علاوه بر همکاری و تعامل با سایر دیسیپلین‌ها در انجام آن دسته از پروژه‌ها که به هر نحو نیاز به طراحی معماری دارند، قادر است پروژه‌های خاص اعم از انجام مطالعات و طراحی مرحله اول و دوم معماری(فاز 2)  را به طور مستقل و کامل به انجام برساند. 

 

 به کارگیری نرم‌افزارهای تخصصی کامپیوتری به منظور انجام و ارائه خدمات تخصصی معماری در تمامی مراحل برنامه‌ریزی، طراحی و ساخت امری ضروری‌ست. عمده نرم‌افزارهای مورد استفاده در واحد معماری این مهندسین مشاور  به شرح زیر هستند: (رزومه مهندسین)

 

Autodesk 3ds Max
Autodesk Revit

Autodesk AutoCAD

Adobe Photoshop

V-Ray

 

 

 

 

شماره تماس02166069705
ایمیل شرکتinfo@eastasaz.com
آدرسخیابان آزادی، نبش آذربایجان، جنب بانک سامان پلاک 1048