Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

طراحی داخلی و نما

امروزه در صنعت ساختمان طراحی نما و دکوراسیون داخلی امری بسیار مهم به شمار می رود زیرا در زمان ورود به یک ساختمان اولین چیزی که چشم آدمی را به خود جلب می‌کند نمای ساختمان است؛نمای ساختمانتاثیر بسزایی در تلقی و برداشت اشخاص از کیفیت و نوع ساخت پروژه شما دارد و در همین راستا یک طراحی و اجرای جذاب و با کیفیت در ظاهر ساختمان شما می تواند اثری شاخص و به یاد ماندنی را در ذهن بیننده تداعی کند..

طراحی نمای ساختمان با توجه به رقابت بازار مسکن و همچنین بالا رفتن توقع و سلیقه کارفرمایان امری ضروری است. در‌ حقیقت نمای ساختمان یکی از مهم‌ترین عناصر در طراحی و زیباسازی ساختمان می‌باشد. لازم به ذکر است که طراحی نمای یک ساختمان گاهی معلول عواملی چون طراحی سازه ساختمان، طراحی تاسیسات و برق و یا معماری می شود. به همین دلیل انجام خدمات مهندسی و عمرانی دقیق و نظارت بر اجرای آن ها می تواند نقش عمده ای در زیبایی نمای ساختمان داشته باشد.  مهندسین مشاور ایستاساز با آگاهی به ضرورت این نکته و با بهره‌گیری از دانش روز معماری و آمیختن آن با خلاقیت و تجربه کافی اقدام به ارائه خدمات تخصصی طراحی نمای ساختمان کرده است. در همین راستا شرکت ایستاساز علاقه‌مندی خود را جهت همکاری در زمینه نما و دکوراسیون داخلی در زمینه های زیر اعلام می‌دارد.همچنین این مهندسین مشاور در زمینه صدور پروانه و جواز همکاری های لازم را به عمل می آورد.

 

1- نمای مسکونی                                                          1- طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی

2- نمای تجاری- اداری                                                2- طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اداری- تجاری

3- نمای ویلا                                                                3- طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ویلا

 

مهندسین مشاور، ایستاساز،طراحی سازه،ساختمان،محاسبات ساختمان،اجزای ساختمان،جواز ساختمان،پروانه،پروانه اشتغال،حقیقی،پروانه اشتغال حقوقی،مکانیک خاک،آزمایشگاه خاک،اس پی تی ،SPT ،گمانه،بورهول،Borehole،معماری،نقشه فاز 2،اتوکد،رویت،نقشه کشی،طراحی اولیه،مقاوم سازی،بهینه سازی طراحی،نظارت،تورکمتر،طراحی تاسیسات الکتریکی،تاسیسات مکانیکی،برق،تابلو برق،طراحی داخلی،نما،دکوراسیون داخلی،مهندسین ساختمان،عمران،سیویل،Civil،Engineering،طراحی صنعتی،کارخانه،سیمان،بتن،میلگرد،خاموت

شماره تماس02166069705
ایمیل شرکتinfo@eastasaz.com
آدرسخیابان آزادی، نبش آذربایجان، جنب بانک سامان پلاک 1048